Правила користування проектом Legalwizardbot

1. Реєструючись на Проекті Legalwizardbot чи іншим чином починаючи використовувати Проект, ти надаєш нам свою згоду із цими Правилами. Коли ми кажемо «ми», ми маємо на увазі нас, команду Axon Partners. Коли ми кажемо «ти», не подумай, що ми тебе не поважаємо. «Ти» – наш користувач, тобі цікаво, як працює наш Проект, а отже, ти майже друг.

2. Ти читаєш (що і справді, читаєш? ти що, псих?) тимчасову редакцію Правил, які розроблено з метою забезпечення людських умов користування бета-версією Проекту. Ми будемо змінювати ці Правила, і ти про це не знатимеш, доки не поцокаєш відповідні кнопочки ще раз.

3. Тобі ім’ям суворого цивільного айті-права заборонено:
1) будь-де в межах Проекту (зокрема, але не виключно у своїх нікнеймах, іменах ботів, фразах ботів та будь-де в межах створюваних ботами документів):
а) використовувати нецензурну лексику (включаючи буквосполучення, починаючи від трьох літер);
б) вдаватися до мови ненависті, дискримінації, расизму, пропагувати жорстокість і насильство та інші подібні прояви невихованої і дикої людини;
в) розміщувати порнографію (ні, ми взагалі не маємо нічого проти порнографії, але просимо утриматися хоча би у межах цього Проекту);
г) вчиняти інші дії, які заборонені чинним законодавством або які порушують права, законні інтереси та спокій інших людей і тварин;
2) вдаватися до прийомів хакінгу, а саме – успішно чи безуспішно намагатися зламати, дослідити чи модифікувати Проект шляхом запуску власних команд, скриптів, вірусів, будь-якого іншого коду;
3) намагатися отримати доступ до облікових записів інших осіб;
4) видавати себе за інших осіб (зокрема, за юридичні фірми чи окремих юристів, з якими ти пов’язаний так само, як дві мимобіжні прямі між собою).

4. Жоден бот, розміщений у рамках цього Проекту, так само як і вчинювані ним дії, не може тлумачитись як юридична послуга, юридична консультація чи інша юридично значима дія Axon Partners. Так що не радій, що на халяву отримав послугу.

5. Ти погоджуєшся, що готовий нести моральну відповідальність за те, що створив. А якщо це буде щось жахливе, як муві 43 чи вірус Пєтя, будь готовий нести і юридичну відповідальність за все те, що ти вкладав у бота.

6. Ти погоджуєшся, що ти несеш особисту відповідальність перед собою за те, як сприймаєш всі ті явища, дії і процеси, які існують у рамках Проекту.

7. Твої персональні дані у вигляді електронної пошти, яку ти нам надаєш, а також логіна і пароля (якщо вже ти такий розумний і вважаєш їх персональними даними) зберігаються надійно і не розкриваються третім особам. Обіцяємо :)

8. Якщо ти дуже хочеш нам допомогти із Проектом або просто ти граммар-наці, який вміє докопатися навіть на рівному місці, будемо раді отримати від тебе повідомлення. Це можуть бути повідомлення про помилки (т.зв. баг-репорти) із використанням внутрішнього функціоналу Проекту або ж твої рефлексії на електронну адресу legalwizardbot@gmail.com. Ми не гарантуємо, що надамо тобі відповідь за 5 хвилин, але обіцяємо ніколи не забивати на твої повідомлення.

9. Axon Partners розробляє і підтримує цей Проект у режимі «як є». Якщо не знаєш, що це означає, погугли. Але це не важливо. Просто приймай нас такими, які ми є. Ми ж тебе приймаємо ;)

Насолоджуйся нашим Проектом. Ми вдячні, що ти з нами!